SENARAI JAWATANKUASA KERJA EXCO KEPAK 2015/2017

 

BIL NAMA  ALAMAT
1. En Saadon Bin Hj. Aris

(Presiden)

Suruhanjaya Perkhidmatan Awam Malaysia, Aras 9, Blok C7, Kompleks C, 62520 Putrajaya

saadon@spa.gov.my

2. Tn Hj. Rusli Bin Sulaiman

(Timbalan Presiden)

Bahagian Penyelarasan dan Khidmat Sokongan, Cawangan Kejuruteraan Geoteknik, Jabatan Kerja Raya, Kuala Lumpur

RusliS@jkr.gov.my/ rusli.sulaiman@yahoo.com

3. En Mohd. Zaidie Bin Hj. Che Din

(Setiausaha Kehormat)

Unit Khas (KPI & PEB), Kementerian Kesihatan Malaysia, Aras 11, Blok E7, Kompleks E, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62592 Putrajaya

mohd.zaidie@moh.gov.my/mozaidin@gmail.com

4. En Mohd. Nasir Bin  Abd. Rahman

(Bendahari)

Kementerian Wilayah Persekutuan, Putrajaya

mnasir@kwp.gov.my

 

5. En Abdul Rahman Bin Abdul Rahim

(Penolong Setiausaha)

Bahagian Pembangunan Kontraktor & Usahawan (BPKU), Cawangan Wilayah Persekutuan, Kementerian Kerja Raya Malaysia,Aras 5,Blok Podium, Menara Usahawan,No.18 Persiaran Perdana, Presint 2 62652 Putrajaya

arahman@kkr.gov.my

6. Pn Rohaya Binti Harun

(AJK)

Pengarah
Bahagian Perkhidmatan
Jabatan Perkhidmatan Awam Malaysia, Parcel C
62604 Putrajayarohaya.harun@jpa.gov.my
7. En Johari Bin Idris

(AJK)

Kementerian Sumber Manusia Bahagian Khidmat Pengurusan,Aras 8, Blok D3, Parcel D,Putrajaya

johari.idris@mohr.gov.my

 

8. En Mohd. Noor Hamizi Bin Abdul Hadi

(AJK)

Pengarah Penilaian Negeri,
Jabatan Penilaian dan Perkhidmatan Harta Negeri Selangor, Kementerian Kewangan Malaysia Tingkat 8 Plaza Perangsang Persiaran Perbandaran 40000 Shah Alam, Selangorhamizi@jpph.gov.my/
hamizi1959@yahoo.com
9. En Masri Bin Salleh

(AJK)

Ibu Pejabat JKR Malaysia
Cawangan Pengurusan Korporat,
Tingkat 2, Blok F, Jalan Sultan Salahuddin  50582 Kuala LumpurMasriS@jkr.gov.my
10. Pn Fatimah Binti Mohamad @ Yousof

(AJK)

Bhg. Inovasi & Pengurusan Sumber Manusia (BIPSM), JPM, Aras 3, Blok B8, Kompleks B, Putrajaya

fatimah@jpm.gov.my

11. Cik Anis Zaharah Binti Abd. Samat

(AJK)

Politeknik Tun Syed Nasir
Pagoh Johor
d/a Politeknik Sultan Haji Ahmad Shah, Semambu, 25350, Kuantan, Pahanganis.samat.poli@1govuc.gov.my
12. En Shahrum Abu Hasan

(AJK)

Sekretariat Induk Logistik ASEAN (SILA 2015)
Kementerian Luar Negeri
No.1, Jalan Wisma Putra, Presint 2 Putrajayasyharum@kln.gov.my
13. En Abdul Samad bin Ismail

(AJK)

Bahagian Inspektorat
Kementerian Luar Negeri
No.1, Jalan Wisma Putra, Presint 2 Putrajayaabdsamad@kln.gov.my
14. En Arshad bin Arbeiam

(AJK)

Bahagian Pembangunan Pelajaran, Kementerian Pendidikan Malaysia, Aras 3, Blok E2,Kompleks E, Putrajaya

arshad.arbeiam.moe@1govuc.gov.my/
arshadarbeiam@yahoo.com.my

15. En Zulkiply Bin Endut

(AJK)

Bahagian Konsular, Kementerian Luar Negeri No.1, Jalan Wisma Putra, Presint 2 Putrajaya

zulkiplye@kln.gov.my

This entry was posted in Berita Terkini. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s