MAJLIS KERJA 2009 – 2011

PRESIDEN

Sdr. Saadon bin Hj. Aris PMC

(Suruhanjaya Perkhidmatan Awam, Putrajaya)

saadon@spa.gov.my

TIMBALAN PRESIDEN

Sdr. Tn. Hj Rozaini bin Mohd Adnan @Adnan

(Kementerian Pertahanan, Jalan Padang Tembak, KL)

hjrma@yahoo.com

SETIAUSAHA

Pn Raimah bt Ali

(Kementerian Pelajaran Malaysia, Putrajaya)

raimah@moe.gov.my

PENOLONG SETIAUSAHA

Sdr. Wan Mokhtar bin Wan Long

(Kementerian Kerja Raya)

mokhtar@kkr.gov.my

BENDAHARI

Sdri. YM Raja Chik bt Raja Puteh

(Biro Tatanegara, JPM Putrajaya)

raja@btn.gov.my

EXCO & PENGERUSI BIRO LATIHAN

Sdr. Aminuddin bin Zainal Abidin

(Istana Negara)

aminaza2002@yahoo.com

EXCO & TIMB. PEN. BIRO LATIHAN

Sdr. Masri bin Salleh

(Jabatan kerja Raya)

MasriS@jkr.gov.my

EXCO & PENGERUSI BIRO SKIM

Sdr. Tn Haji Rusly bin Nordin

(Jabatan Perkhidmatan Veterinar,

Kementerian Pertanian & Industri Asas Tani)

rusly@dvs.gov.my

EXCO & TIMB. PEN. BIRO SKIM

Sdr. Mohd.Norman bin Abdul Hadi

(Kem.Pertahanan, Jalan Padang Tembak, KL)

EXCO & PENGERUSI BIRO SOSIAL, KEBAJIKAN & WANITA

Sdri. Hjh.Nor Baini bt Muhamad

(Jabatan Tenaga Kerja, Jln Ampang KL)

norbaini@mohr.gov.my

EXCO & TIM. PEN. BIRO SOSIAL, KEBAJIKAN  & WANITA

Sdr. Rahman bin Abdul Rahim

(Jabatan Perdana Menteri)

EXCO & PENGERUSI BIRO KEAHLIAN

Sdri. Rashida Bibi bt Mohamed Nawab PPN

(Kementerian Pelancongan, PWTC, KL)

rashida@motour.gov.my


EXCO & TIMB. PEN. BIRO KEAHLIAN

Sdr. Johari bin Idris

(Kementerian Pelajaran Malaysia, Putrajaya)

EXCO & PENGERUSI BIRO SERANTA

Sdr. Rusli b.Sulaiman

(Lembaga Peperiksaan, Putrajaya)

rusli.sulaiman@yahoo.com



EXCO & TIM.PENGERUSI BIRO SERANTA

Sdri. Hazriza bte Md. Bamuchi

(Kementerian Pelajaran Malaysia, Putrajaya)

HAZRIZA@moe.gov.my